Prawdopodobnie usłyszeli Państwo o nas od znajomych lub przyjaciół, ponieważ większość właścicieli aut, statków powietrznych i łodzi trafia do nas właśnie z polecenia. Wśród naszych Klientów znajdują się osoby, które cenią sobie wygodę, standard, jaki wypracowaliśmy przez lata oraz fakt, że po wyjeździe z naszej pracowni zespół specjalistów z CLIVCAR Detailing angażuje się w dalszą pielęgnację auta, tak by inwestycja była cały czas najlepiej zabezpieczona.

W CLIVCAR Detailing korzystamy między innymi z technologii kosmetyków samochodowych uznanej na całym świecie brytyjskiej marki GTECHNIQ. Zostaliśmy akredytowaną pracownią tego renomowanego producenta. Nasze wieloletnie doświadczenia potwierdziły skuteczność produktów w zabezpieczaniu aut przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, np. promieni UV czy brudu, ale także w zwiększaniu aerodynamiki. O najwyższej jakości kosmetyków GTECHNIQ niech świadczą certyfikaty Airbus AIMS i Boeing D6 oraz fakt wykorzystywania ich przez Rolls-Royce czy zespół rajdowy Mini WRC Team.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony, mamy nadzieję, że zawarte tu informacje będą przydatne i przekonujące. Jeśli okaże się, że jest inaczej, pozostajemy do Państwa dyspozycji.